Kategoriler
Your Cart

Hakkımızda

Seyahat Turizm Tic. Ltd. Şti. ticari unvanıyla Eylül  1997 yılında Ankara'da A gurubu seyahat acentesi (Seyahat 53 Turizm Acentesi) olarak kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren kültür turları öncelikli faaliyet alanı olmak üzere, turizm ve servis taşımacılığında hizmet vermeye başlamış ve aynı güven ve kararlılıkla ticari hizmet faaliyetlerine devam etmektedir. (www.seyahat53.com)

Sürekli değişim halinde olan yaşamın içinde önemi bir yere sahip yapı marketler sektörü üzerinde 2 yıldan beri süren yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucunda Türkiye genelinde smart yapı market alanında çok önemli bir boşluk ve ihtiyaç olduğunu tespit ettik. Yaptığımız tespit doğrultusunda, aldığımız danışmanlık bilgileri ile yönetim kurul kararıyla İzmir - Kemalpaşa’da, yapı market malzemeleri sektöründe, hem aktif mağazacılıkta hem de e-ticaret konusunda yeni, farklı ve kapsamlı bir yatırım yaptık ve 2018 yılında BLOK YAPI MARKET mağazamızın açılışını yaptık.

BLOK YAPI MARKET, Seyahat 53 Turizm’in ilk Yapı Market  kuruluşudur. Hizmet sektöründeki 21 yıllık bilgi ve tecrübeyle, tüm ihtiyaçları dikkate alarak pek çok alternatifli ürünler ile yapı market sektöründe önemli bir ihtiyacı karşılayarak, sektöre ileri düzeyde yenilik getirmeyi, uygun fiyatlı ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmayı hedeflemektedir. 

____________

  • İşimizi seviyoruz.
  • Sorunlarınıza çözüm üretiyor, işinizi kolaylaştırıyoruz.
  • Sözümüzde duruyoruz.
  • Disiplinli çalışıyoruz.
  • Hızlı ve güvenli olmaya gayret gösteriyoruz.
  • Kaliteli ama uygun fiyatlı ürünleri tercih ediyoruz.

____________

BLOK YAPI MARKET

Talep, soru ve görüşleriniz için..

Tel & WhatsApp: 0850 304 77 00